Tanie loty do Amsterdamu

Infolinia
i rezerwacja
32 728 30 26 Kontakt

Loty z Krakowa
do Amsterdamu od 369,00

Wylot

Wylot z: Kraków, Polska Lotnisko wylotu: Kraków, Balice (KRK)

Przylot

Przylot do: Amsterdam, Holandia Lotnisko przylotu: Amsterdam, Holandia (AMS)

  • Linie lotnicze: Ryanair Kraków Amsterdam Wizzair Kraków Amsterdam

Cena od 369.00 PLN

Wybierz datę lotu

Tanie loty z Krakowa do Amsterdamu tanimi liniami lotniczymi

Bezpośrednie przeloty w sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 na trasie Kraków - Amsterdam oferują holenderskie linie lotnicze KLM. Wykoty z krakowskich Balic do Amsterdam 7 razy w tygodniu trzy razy dziennie o godzinie 06:00, planowane lądowanie w Amsterdamie o godzinie 08:00, 11:40-13:40 oraz o godz 16:50-18:50. Loty powrotne z Amsterdamu do Krakowa liniami KLM także 7 dni w tygodniu trzy razy dziennie o godzinie 09:15-11:10, 14:20-16:10 oraz 20:40-22:30.

Loty z Krakowa do Amsterdamu. Oferty tanich połączeń tanich linii. Sprawdź promocje.

FR Wylot

FR 1812

  • 2020-07-22 13:00 Kraków (KRK)
  • 2020-07-22 14:30 Londyn (LTN)

Czas podróży: 10h 5m / 1 przesiadka

VK Wylot

VK 8407

  • 2020-07-22 20:50 Londyn (LTN)
  • 2020-07-22 23:05 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 10h 5m / 1 przesiadka

U2 Powrót

U2 2724

  • 2020-07-28 09:50 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-28 11:35 Mediolan (MXP)

6h 30m / 1 przesiadka

U2 Powrót

U2 2593

  • 2020-07-28 14:30 Mediolan (MXP)
  • 2020-07-28 16:20 Kraków (KRK)

6h 30m / 1 przesiadka

Cena: 616 PLN

FR Wylot

FR 1812

  • 2020-07-22 13:00 Kraków (KRK)
  • 2020-07-22 14:30 Londyn (LTN)

Czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka

U2 Wylot

U2 2161

  • 2020-07-22 17:15 Londyn (LTN)
  • 2020-07-22 19:25 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka

U2 Powrót

U2 2724

  • 2020-07-28 09:50 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-28 11:35 Mediolan (MXP)

6h 30m / 1 przesiadka

U2 Powrót

U2 2593

  • 2020-07-28 14:30 Mediolan (MXP)
  • 2020-07-28 16:20 Kraków (KRK)

6h 30m / 1 przesiadka

Cena: 619 PLN

FR Wylot

FR 7227

  • 2020-07-16 14:05 Kraków (KRK)
  • 2020-07-16 15:40 Bristol (BRS)

Czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka

U2 Wylot

U2 6167

  • 2020-07-16 17:30 Bristol (BRS)
  • 2020-07-16 19:50 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka

U2 Powrót

U2 2724

  • 2020-07-28 09:50 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-28 11:35 Mediolan (MXP)

6h 30m / 1 przesiadka

U2 Powrót

U2 2593

  • 2020-07-28 14:30 Mediolan (MXP)
  • 2020-07-28 16:20 Kraków (KRK)

6h 30m / 1 przesiadka

Cena: 642 PLN

LO Wylot

LO 3906

  • 2020-07-20 15:55 Kraków (KRK)
  • 2020-07-20 16:45 Warszawa (WAW)

Czas podróży: 4h 0m / 1 przesiadka

LO Wylot

LO 267

  • 2020-07-20 17:45 Warszawa (WAW)
  • 2020-07-20 19:55 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 4h 0m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 266

  • 2020-07-24 11:25 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-24 13:25 Warszawa (WAW)

7h 10m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 3923

  • 2020-07-24 17:40 Warszawa (WAW)
  • 2020-07-24 18:35 Kraków (KRK)

7h 10m / 1 przesiadka

Cena: 664 PLN

LO Wylot

LO 3922

  • 2020-07-21 22:10 Kraków (KRK)
  • 2020-07-21 23:00 Warszawa (WAW)

Czas podróży: 12h 25m / 1 przesiadka

LO Wylot

LO 265

  • 2020-07-22 08:20 Warszawa (WAW)
  • 2020-07-22 10:35 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 12h 25m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 266

  • 2020-07-28 11:25 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-28 13:25 Warszawa (WAW)

7h 10m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 3923

  • 2020-07-28 17:40 Warszawa (WAW)
  • 2020-07-28 18:35 Kraków (KRK)

7h 10m / 1 przesiadka

Cena: 664 PLN

LO Wylot

LO 3920

  • 2020-07-17 12:00 Kraków (KRK)
  • 2020-07-17 12:55 Warszawa (WAW)

Czas podróży: 11h 5m / 1 przesiadka

LO Wylot

LO 269

  • 2020-07-17 20:55 Warszawa (WAW)
  • 2020-07-17 23:05 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 11h 5m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 268

  • 2020-07-24 20:45 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-24 22:45 Warszawa (WAW)

12h 40m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 3903

  • 2020-07-25 08:30 Warszawa (WAW)
  • 2020-07-25 09:25 Kraków (KRK)

12h 40m / 1 przesiadka

Cena: 664 PLN

LO Wylot

LO 3908

  • 2020-07-17 13:15 Kraków (KRK)
  • 2020-07-17 14:10 Warszawa (WAW)

Czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka

LO Wylot

LO 269

  • 2020-07-17 20:55 Warszawa (WAW)
  • 2020-07-17 23:05 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 268

  • 2020-07-24 20:45 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-24 22:45 Warszawa (WAW)

21h 50m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 3923

  • 2020-07-25 17:40 Warszawa (WAW)
  • 2020-07-25 18:35 Kraków (KRK)

21h 50m / 1 przesiadka

Cena: 664 PLN

LO Wylot

LO 3922

  • 2020-07-15 22:10 Kraków (KRK)
  • 2020-07-15 23:00 Warszawa (WAW)

Czas podróży: 21h 45m / 1 przesiadka

LO Wylot

LO 267

  • 2020-07-16 17:45 Warszawa (WAW)
  • 2020-07-16 19:55 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 21h 45m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 268

  • 2020-07-22 20:45 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-22 22:45 Warszawa (WAW)

15h 50m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 3907

  • 2020-07-23 11:40 Warszawa (WAW)
  • 2020-07-23 12:35 Kraków (KRK)

15h 50m / 1 przesiadka

Cena: 664 PLN

LO Wylot

LO 3922

  • 2020-07-17 22:10 Kraków (KRK)
  • 2020-07-17 23:00 Warszawa (WAW)

Czas podróży: 21h 45m / 1 przesiadka

LO Wylot

LO 267

  • 2020-07-18 17:45 Warszawa (WAW)
  • 2020-07-18 19:55 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 21h 45m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 268

  • 2020-07-24 20:45 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-24 22:45 Warszawa (WAW)

15h 50m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 3907

  • 2020-07-25 11:40 Warszawa (WAW)
  • 2020-07-25 12:35 Kraków (KRK)

15h 50m / 1 przesiadka

Cena: 664 PLN

LO Wylot

LO 3922

  • 2020-07-22 22:10 Kraków (KRK)
  • 2020-07-22 23:00 Warszawa (WAW)

Czas podróży: 24h 55m / 1 przesiadka

LO Wylot

LO 269

  • 2020-07-23 20:55 Warszawa (WAW)
  • 2020-07-23 23:05 Amsterdam (AMS)

Czas podróży: 24h 55m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 268

  • 2020-07-29 20:45 Amsterdam (AMS)
  • 2020-07-29 22:45 Warszawa (WAW)

18h 30m / 1 przesiadka

LO Powrót

LO 3905

  • 2020-07-30 14:20 Warszawa (WAW)
  • 2020-07-30 15:15 Kraków (KRK)

18h 30m / 1 przesiadka

Cena: 664 PLN